Zamknij

Pracownik socjalny (nr 1119)

Nr oferty: StPr/24/1119Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Św. Ducha 90, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca socjalna, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wyższe praca socjalna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ INOWROCŁAW
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Św. Ducha 90, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt osobisty - miejsce i godziny przyjęcia kandydatów: MOPS ul. Św. Ducha 90 pok. 20 lub 18 od 8.00 do 15.00
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    pomoc w przygotowywaniu posiłków
    StPr/24/1115
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    prace fizyczne, gospodarcze
    StPr/24/1165
    data rozpoczęcia pracy od 28.05.2024

    prace tokarskie przy naprawach hydrauliki siłowej
    StPr/24/1166

    prace ślusarsko-spawalnicze
    StPr/24/1167

    laminowanie, montaż, klejenie, szlifowanie kompozytu poliestrowo-szklanego
    StPr/24/1168
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Murowanie, układanie płytek, klinkieru; praca na terenie województwa
    StPr/24/1158
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024

    malowanie, szpachlowanie, zabudowy
    StPr/24/1159

    przewóz szyb zespolonych, hartowanych
    StPr/24/1122
    data rozpoczęcia pracy od 26.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    obsługa maszyn piekarniczych, praca na produkcji
    StPr/24/1156
    data rozpoczęcia pracy od 24.05.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 do 7 000 PLN

    jako piekarz, praca w piekarni
    StPr/24/1157
    wynagrodzenie od od 4 242 do 8 000 PLN