Zamknij

kelnerka (nr 0990)

Nr oferty: StPr/24/0990Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 50, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa kelnerska w sanatorium
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: kaiążeczka sanepidowska
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "SOLANKI" Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Henryka Sienkiewicza 50, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 519 517 621
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawca osobisty ul. Sienkiewicza 50 Inowrocław p. 206, pod nr tel. 519 517 621 lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    proste prace pomocnicze, ręczne, odbieranie książek z maszyny, pakowanie
    StPr/24/1083
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    obróbka drewna pod nadzorem stolarza
    StPr/24/1082

    sprzedaż art. BHP
    StPr/24/1089
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2024

    praca biurowa
    StPr/24/1090

    opieka i pielęgnacja osób starszych
    StPr/24/1072
    wynagrodzenie od od 32 PLN

    prace blacharsko-dekarskie
    StPr/24/1069
    data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024

    sprzątanie na terenie piekarni
    StPr/24/1059
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

    przewoz towarów, praca w godz.7-15 lub 9-17
    StPr/24/1058
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Twój zakres obowiązków -wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych -budowanie długotrwałych relacji z klientami banku i pozyskiwanie nowych -zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii -realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych -obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
    StPr/24/1066
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    naprawa usterek, obsługa, kontrola, dokonywanie przeglądów i konserwacja urządzeń technicznych, wykonywanie bieżących i innych prac montażowych, naprawczych i elektrycznych.
    StPr/24/1068