Zamknij

Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani -

Nr oferty: StPr/24/0988Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Andrzeja 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Mycie i dezynfekcja samochodów, pomieszczeń, powierzchni z użyciem urządzenia parowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: REINDEER KRETSCHMANN ŁUKASZ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Dubienka 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 733 910 733
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 733 910 733 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      proste prace pomocnicze, ręczne, odbieranie książek z maszyny, pakowanie
      StPr/24/1083
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      obróbka drewna pod nadzorem stolarza
      StPr/24/1082

      sprzedaż art. BHP
      StPr/24/1089
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2024

      praca biurowa
      StPr/24/1090

      opieka i pielęgnacja osób starszych
      StPr/24/1072
      wynagrodzenie od od 32 PLN

      prace blacharsko-dekarskie
      StPr/24/1069
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024

      sprzątanie na terenie piekarni
      StPr/24/1059
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

      przewoz towarów, praca w godz.7-15 lub 9-17
      StPr/24/1058
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Twój zakres obowiązków -wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych -budowanie długotrwałych relacji z klientami banku i pozyskiwanie nowych -zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii -realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych -obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
      StPr/24/1066
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      naprawa usterek, obsługa, kontrola, dokonywanie przeglądów i konserwacja urządzeń technicznych, wykonywanie bieżących i innych prac montażowych, naprawczych i elektrycznych.
      StPr/24/1068