Zamknij

Technik farmaceutyczny - stażysta

Nr oferty: StPr/24/0358Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca związana z w/w stanowiskiem. Staż technika farmaceutycznego oraz sposób i tryb jego odbywania określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2002r. w sprawie odbywania praktyki w aptece przez technika farmaceutycznego. Zgodnie z rozporządzeniem, staż technika farmaceutycznego nadzorowany jest przez opiekuna, tj. kierownika apteki lub farmaceutę przez niego wyznaczonego. Technik farmaceutyczny po odbyciu stażu w aptece staje się osobą wykwalifikowaną do świadczenia usług farmaceutycznych w zakresie swoich uprawnień zawodowych, przewidzianych w ustawie Prawo farmaceutyczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Technik farmaceutyczny*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Dyplom technika farmaceutycznego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Obrońców Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marlena Górzyńska
      Numer telefonu: 523186748
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      szycie odzieży
      StPr/24/1103
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodzie technik mechatronik, wymiar etatu (pensum) -20h
      StPr/24/1108
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

      nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych; wymiar etatu (pensum) -20h
      StPr/24/1109

      Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - stolarz; wymiar etatu (pensum) -20h
      StPr/24/1110

      nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodach: elektryk lub technik elektronik; wymiar etatu (pensum) -20h
      StPr/24/1111

      prace pomocnicze na kuchni, zmywanie naczyń
      StPr/24/1105
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024

      proste prace pomocnicze, ręczne, odbieranie książek z maszyny, pakowanie
      StPr/24/1083
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024

      obróbka drewna pod nadzorem stolarza
      StPr/24/1082

      sprzedaż art. BHP
      StPr/24/1089
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2024

      praca biurowa
      StPr/24/1090