Zamknij

pakowacz/ka (nr 0965)

Nr oferty: StPr/24/0965Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Budowlana 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pakowanie plastikowych elementów do zniczy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętności manualne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BO & DO SP. Z O. O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Budowlana 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty ul. Budowlana 4 w godz. 9-14 pn-pt
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 9-14
    szycie odzieży
    StPr/24/1103
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodzie technik mechatronik, wymiar etatu (pensum) -20h
    StPr/24/1108
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

    nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych; wymiar etatu (pensum) -20h
    StPr/24/1109

    Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - stolarz; wymiar etatu (pensum) -20h
    StPr/24/1110

    nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodach: elektryk lub technik elektronik; wymiar etatu (pensum) -20h
    StPr/24/1111

    prace pomocnicze na kuchni, zmywanie naczyń
    StPr/24/1105
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024

    proste prace pomocnicze, ręczne, odbieranie książek z maszyny, pakowanie
    StPr/24/1083
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024

    obróbka drewna pod nadzorem stolarza
    StPr/24/1082

    sprzedaż art. BHP
    StPr/24/1089
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2024

    praca biurowa
    StPr/24/1090